۵ سایت خرید سوشیال سیگنال

در این مقاله سعی داریم تا سایت های داخلی و خارجی که خرید سوشیال سیگنال انجام می دهند معرفی نماییم. شما هم اگر سایتی را می شناسید که در این لیست نیست کامنت بگذارید تا جهت معرفی به دوستان اعلام گردد.

پکیج لایک و اشتراک شبکه های اجتماعی

۳۲۰۰ سوشیال سیگنال شبکه های اجتماعی – فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر

تمامی سوشیال سیگنال ها کاملا از طرف اکانتهای واقعی صورت میگیرد و به هیچ عنوان از ربات و سایر روشها استفاده نمیشود. این روش بسیار روش مطمئن و حرفه ای برای افزایش محبوبیت سایت در گوگل می باشد و گوگل عاشق سایتهایی است که در شبکه های اجتماعی محبوب باشند. این روش کاملا وایت هت سئو (white hat seo) محسوب میشود و از نظر الگوریتمهای پاندا و پنگوئن گوگل کاملا ایمن است. سیگنال های اجتماعی نشان می دهد که برند شما توسط مصرف کنندگان مطرح و پیگیری می شود و این باعث افزایش رتبه سایت میگردد، زیرا موتورهای جستجو این موارد را به عنوان توصیه های مفید و مطمئن در نظر می گیرند. سالها استراتژیهای سنتی SEO، روش قطعی برای اطمینان از رتبه بندی موتورهای جستجو برای یک سایت بود. پیوندهای متنی، لینک ها و کلمات کلیدی مناسب بخش مهمی از یک فرمول ریاضی بود که رتبه بندی SERP را تعیین می کرد. اما، پس از به روز رسانی بسیاری از الگوریتم ها مانند پاندا و پنگوئن گوگل، تمرکز آنها شروع به تغییر بیشتر به ارزش محتوای سایت، و به دنبال آن بدست آوردن بازخورد افراد با ابزارهای سیگنال های اجتماعی تغییر یافته است. و این موضوع یعنی اهمیت سوشیال سیگنال ها در گوگل بسیار بالا رفته اند.

مطالعه بیشتر :  افزایش فروش سایت فروشگاهی (راهکارهای عملی افزایش فروش)

سوشیال سیگنال : راهنمای افزایش و خرید سوشیال سیگنال (آپدیت۹۷)

سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های اجتماعی بدون شک تاثیر به شدت زیادی در سئو سایت شما دارند! چرا؟ چون نقش شبکه های اجتماعی روز به روز در زندگی ما بیشتر می شود و گوگل نیز از این حقیقت آگاه است.

هر حرکتی که در شبکه های اجتماعی صورت بگیرد، یک سیگنال و یک نشانه است. تمامی لایک کردن ها، کامنت گذاشتن ها، به اشتراک گذاشتن ها، پین کردن ها، ریتوییت کردن ها و … همگی سوشیال سیگنال هستند.

تمامی این موارد یا به عبارتی تمامی این سوشیال سیگنال ها نشان از محبوبیت یک پست در شبکه های اجتماعی هستند. به عنوان مثال هرچه یک پست بیشتر لایک بگیرد و یا بیشتر به اشتراک گذاشته شود، نشان دهنده محبوبیت بیشتر آن پست می باشد.

سوشیال سیگنال ها تاثیرهای مستقیم و غیرمستقیم بر روی سئو سایت شما دارند. تاثیرات مستقیم سوشیال سیگنال ها از موارد زیر حاصل می شوند:

 • تعداد افرادی که پست های شما را در فیسبوک لایک می کنند.
 • تعداد دفعاتی که پست شما در فیسبوک به اشتراک گذاشته می شود.
 • تعداد افرادی که شما را در توییتر فالو می کنند.
 • تعداد دفعاتی که نام برند شما و یا لینک سایت شما در توییتر، توییت می شود.
 • تعداد +۱ هایی که در گوگل پلاس دریافت می کنید.

برای اینکه بتوانید تعداد سوشیال سیگنال سایت خود را چک کنید می توانید از ابزار سایتBlackHatLinks استفاده کنید. البته توجه کنید که آدرس URL دقیق هر صفحه را وارد کنید و نتایجی که به شما نشان می دهد، تعداد سوشیال سیگنال همان صفحه است.

مطالعه بیشتر :  ویدیو آنالیز سئو سایت فروشگاهی + امکان دانلود

راهکارهای افزایش سوشیال سیگنال و بهبود رتبه سایت

 1. اکانت شبکه های اجتماعی خود را بسازید.
 2. به صورت منظم در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید.
 3. فالوورهای مفید زیادی جذب کنید.
 4. دکمه های اشتراک گذاری را در سایت خود قرار بدهید.
 5. برای اشتراک گذاری پست خود، جایزه تعیین کنید.
 6. برای اشتراک گذاری پست خود، جایزه تعیین کنید.

سوشیال سیگنال با کیفیت و مفید

دارا بودن سیگنال (لایک و شیر) از شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی در افزایش محبوبیت سایت در گوگل و در نتیجه افزایش ورودی از آن خواهد داشت. از دیدگاه سئو و بهینه سازی قراردادن لینک مستقیم به صفحات شما در شبکه های اجتماعی و ایجاد امکان به اشتراک گذاری مطالب میتواند نقش مهمی بر اعتبار سایت و بهبود رتبه شما در نتایج گوگل داشته باشد.

سیگنال های اجتماعی نشان می دهد که برند شما توسط مصرف کنندگان مطرح و پیگیری می شود و این باعث می شود که میزان SERP افزایش پیدا کند زیرا موتورهای جستجو این موارد را به عنوان توصیه های مفید و مطمئن در نظر می گیرند.

سوشیال سیگنال ارزان

سوشیال سیگنال در دیجیتال مارکتینگ ابزاری بسیار کاربردی می باشد و باعث طبیعی تر به نظر آمدن بک لینک ها می گردد . علاوه بر آن گوگل امتیاز ویژه ای به سایتهایی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند می دهد .

حفظ تعادل در گرفتن بک لینک ها با به اشتراک گذاری وب سایت در شبکه های اجتماعی می تواند باعث افزایش اعتماد گوکل به وب سایت باشد .

علاوه بر اهمیت ویژه گوکل به سوشیال سیگنال ، این سرویس می تواند در کنار بک لینک هایی که خریداری می کنید بلیط عبور از گذرگاه خطرناک سئوی کلاه خاکستری می باشد و از پنالتی شدن و امتیاز منفی گرفتن جلوگیری نماید .

مطالعه بیشتر :  آپدیت الگوریتم گوگل

افزایش سیگنال شبکه های اجتماعی

ایجاد یک بک لینک ارزنده به سمت سایت شما از سایت هایی با پیج رنک بالای ۹
تبلیغ سایت شما در شبکه های اجتماعی
لازم است بدانید که در سال ۲۰۱۷، سوشیال سیگنال یا سیگنال شبکه های اجتماعی هفت فاکتور از بین ۱۱ فاکتور اصلی سئو مطرح شدند. ضمنا بک لینک هایی که از طریق شبکه های اجتماعی تولید میشوند ۱۰۰% امن و مطابق الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل هستند.

به بیان دیگر، سیگنال شبکه های اجتماعی نیاز اساسی سایت شماست برای بهبود رنک و جایگاه شما در نتایج موتورهای جستجو.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ ۱۴:۲۷:۰۶

4
دیدگاه تا الان قرار گرفته است

avatar
  اعضا  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع بده
حسین
حسین

سلام
آیا کمی به مطالب داخل متحوا دقت کردین مطالب با سرفصل هیچ ارتباطی ندارد
توی صحبت های شما همیشه از تولید محتوای با کیفیت صحبت میشه آیا این محتوای با کیفیت هست
شما بعنوان مدرس و صاحب نام فکر نمیکنید بانس شما بالا بره
و در آخر فکر نمیکنم جابجایی در محتوای کپی کار ارزشمندی باشه

با عضویت در کانال تلگرام ، از آخرین آموزش ها و رویدادهای مدیران سایت مطلع شوید. عضویت در کانال