خدمات مدیران سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جتسجو ، به ویژه موتور جستجو گوگل یکی از مهمترین قدم ها در کسب و کار اینترنت است

خدمات۱۳۹۶/۷/۲۸ ۲۲:۳۱:۰۸

کمپین تبلیغات اینترنتی

عملیات سئو چند ماه زمان میبرد تا به نتیجه مطلوب برسد. از طرفی تا زمانی که سایت شما سئو نشده باشد، عملا کاربری ندارید. در این زمان با انجام تبلیغات هیا هدفمند ادوردز و تبلیغات بنری و … میتوانید با هزینه های معقول ، کاربرانی را به سایت خود هدایت کرده و فروش را آغاز کنید. نحوه برنامه ریزی و پیشبرد کمپین تبلیغاتی بسیار مهم است. برای اینکه نهایت استفاده را از تبلیغات خود کنید باید طوری تبلیغ کنید که با کمترین هزینه بیشترین کاربر هدفمند را وارد کنید.

سئو و افزایش رتبه سایت

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، به ویژه موتور جستجو گوگل یکی از مهمترین قدم ها در کسب و کار اینترنتی محسوب میشود. نمایش صفحه ای از سایت شما که کاربر به دنبال مطالب آن است در صفحه نتایاج سرچ گوگل ، یکی از بهترین موقعیت ها برای جذب کاربرانی است که میتوانند تبدیل به کاربر سایت و مشتری خدمات شما شود. بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو از نکات زیادی دارد که باید حتما به آنها تسلط داشته باشید وگرنه ممکن است به جای رشد ، افت رتبه را تجربه کنید. در همین راستا تیم مدیران سایت به ارائه خدمات سئو و آموزش سئو میپردازد.

بهینه سازی نرخ تبدیل

در موارد بسیاری می بینیم سایت هایی کاربران زیادی دارند ، ورودی بالایی از طریق سرچ یا تبلیغاتی مثل ادوردز و تبیلغات بنری و … به سمت خود جذب میکنند ولی متاسفانه در زمینه فروش مشکل دارند! این افراد کاربران را به سمت خود می کشند اما نمیتوانند آنها را برای استفاده از کالا و خدمات خود متقاعد کنند. این کسب و کارها معمولا در طراحی لندینگ پیج ، کپی رایتینگ و … ضعف دارند. تمام این موارد منجر به کاهش نرخ تبدیل کاربر سایت به خریدار یا مشتری میشود. تیم مدیران سایت با ارائه خدمات مختلف در زمینه های آنالیز کمپین های تبلیغاتی و کپی رایتنگ این نیاز را برطرف میسازد.

طراحی سایت وردپرس

برای ورود به کسب و کار اینترنتی ، یکی از مسائل مهم راه اندازی سایت است. یک راه سریع ، راحت ، مطمئن و منعطف برای راه اندازی سایت استفاده از CMS وردپرس میباشد. شما به راحتی و با پرداخت هزینه های معقول میتوانید یک سایت سریع ، ایمن و در عین حال زیبا و با امکانات بسیار پیشرفته داشته باشید.

مشاوره رایگان دریافت کنید

تیم مدیران سایت با در کنارهم داشتن متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ، به انجام انواع پروژه های سئو و بازاریابی دیجیتال می پردازیم.

درخواست مشاوره

با عضویت در کانال تلگرام ، از آخرین آموزش ها و رویدادهای مدیران سایت مطلع شوید. عضویت در کانال