معرفی ۶ دوره آموزش سئو ایران (سال ۹۷)

یادگیری سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، مسئله مهمی هست که دیر یا زود هر کسب و کار اینترنتی نیاز خود به آن را درک خواهد کرد.

زیرا اگر در زمانی که کاربر نیازی دارد و نیاز خود را در گوگل سرچ میکند ، شما در نتایج سرچ و در جلوی چشم کاربر (صفحات اول نتایج سرچ گوگل) حضور نداشته باشید عملا موقعیت فروش محصول و خدمات خود را به کاربرانتان از دست خواهید داد.

هرچقدر هم که تکنیک های حرفه ای بازاریابی محتوا را به کار برده باشید ، هرچقدر هم که طراحی سایت شما از نظر UI زیبا و از نظر UX لذت بخش و آسان باشد ، وقتی در زمان مناسب جلوی چشم کاربر نباشید نمیتوانید فروش کنید.

از این رو یادگیری و انجام عملیات سئو برای سایت ها کاملا لازم است.

اگر بخواهید بدون سئو کسب و کار اینترنتی خود را پیش ببرید دو حالت پیش می آید:

  1. کسی کسب و کار شما را نمیبینید و عملا یک مغازه بدون هیچ مشتری خواهید شد.
  2. مجبورید از تبلیغات استفاده کنید تا افراد را با کسب و کار آنلاین خودتان اشنا کنید

در حالت اول که صحبتی باقی نمی ماند

سایت شما هم به جمع میلیارد ها سایت اینترنتی داخلی وخارجی می پیوندد که با کوهی از امید و آرزو و آرمان های زیبا راه اندازی شده اما به کار خود ادامه نمیدهد.

ولی در حالت دوم هم شما میتوانید کسب و کار خود را گسترش داده و فروش کنید.

برای بحث تبلیغات آنلاین ، دوره های آموزش تبلیغات آنلاین و انتخاب صحیح بین تبلیغات و سئو در کسب و کار اینترنتی ، در آینده مفصل صحبت خواهیم کرد.

دوره های تخصصی آموزش سئو

با توجه به اهمیت سئو و با توجه به اینکه کسب و کار های اینترنتی دیر یا زود باید سایت خود را سئو کنند ، یادگیری سئو یکی از راهکارهای برای شما است اگر :

  1. قصد دارید سایت های دیگران را سئو کنید و کسب درآمد کنید
  2. شما مدیر هستید و میخواهید از جزئیات کارهای تیم دیجیتال مارکتینگ و سئو خود آگاه باشید و بتوانید بهترتصمیم گیری کنید
  3. قصد دارید کسب و کار اینترنتی راه بیاندازید و خودتان آن را سئو کنید
مطالعه بیشتر :  7 تاکتیک تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی

در هر سه این حالت ها شما نیاز به یادگیری بهتر سئو دارید

ما در این محتوا قصد معرفی دوره های آموزش SEO را داریم به همین منظور ، لیستی از دوره های آموزش کامل سئو را که توسط وبسایت ها و آموزشگاه سئو مختلف عرضه میشود را به همراه قیمت دوره آموزش سئو در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید بهتر انتخاب کنید.

۵۰ ساعت آموزش جامع سئو مدیران سایت (اینجا کلیک کنید)

دوره ۵۰ ساعتی سئو در مدیران سایت در واقع حاصل دو چیز است:

  1. ۸ سال فعالیت در حوزه وبمستری
  2. گذراندن دوره های سئو مدیروب (در آن زمان با مبلغ ۲٫۵ میلیون) + مدیرسایت(در آن زمان ۳ میلیون) + وبمستران هوشمند (درآن زمان ۶٫۹ میلیون) + دوره وبمستری وان کلیک (در آن زمان ۷۰۰ هزار تومان) + دوره سئو offpage سئو روز (۴۷۰ هزار تومان) + سه دوره جامع دیجیتال مارکتینگ در یودمی

مسلما من (نویسنده این محتوا : سید محمد امین هاشمی) به عنوان شخصی که به صورت تخصصی و تمام وقت مشغول انجام پروژه های سئو و دیجیتال مارکتینگ هستم ، مجبورم که دائما به روز باشم و از کوچک ترین نکته ای هم به سادگی عبور نکنم.

به همین منظور یکی از بهترین راهها که هم باعث صرفه جویی در زمان و هم صرفه جویی در هزینه میشود ، شرکت در دوره های جامع بود که من هم انجام دادم.

در طول این هشت سال من حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه برای شرکت در دوره های مختلف سئو کردم و هنوز هم به محض دیدن یک دوره که احتمال بدهم یک نکته در آن جدید باشد ، ثبت نام را انجام داده و در کلاس ها به صورت حضوری یا غیر حضوری شرکت میکنم.

علاوه بر آموزش ها ، درطول این مدت من تجربیاتی را هم از طریق انجام پروژه ها به دست آوردم که در هیچ کدام از این دوره ها به آنها پرداخته نشده بود (البته که تعداد این نکات زیاد نیست)

به بیان دیگر ، شرکت در دوره ۵۰ ساعتی سئو مساوی است با شرکت در تمام دوره های یاد شده (من به عنوان مدرس تمام مطالب را بلدم و از گفتن هیچ نکته ای دریغ نمیکنم) + تجربه انجام پروژه های سئو…

50 ساعت آموزش جامع سئو مدیران سایت

دوره آموزش SEO Monster وبسیما (اینجا کلیک کنید)

دوره های مختلف آموزش سئو در وبسیما در طول زمان دچار تغییرات مختلف شده و در زمان نگراش این محتوا ، تیم وبسیما به ارائه بسته های آموزشی مختلف سئو مشغول است.

مطالعه بیشتر :  آخرین تغییر الگوریتم گوگل : الگوریتم مدیک (Medic)

بسته ی آموزش سئو SEO Monster و بسته آموزش سئو و تولید محتوا از جمله دو دوره آموزش سئو وبسیما هستند که علاقه مندان میتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

دوره SEO Monster بیست ساعت حضوری + ۵ ساعت غیر حضوری را شامل میشود

هزینه هر دوره به صورت جداگانه اعلام خواهد شد ولی یک برای آشنایی با نحوه قیمت دهی دوره های وبسیما باید بدانید که دوره آموزش سئو کلاه خاکستری (اینجا) این مجموعه به مدت ۴ ساعت با مبلغ ۷۵۰،۰۰۰ تومان برگزار شده است.

دوره آمزوش سئو وبسیما

دوره آموزش سئو وردپرس MihanWP (اینجا کلیک کنید)

تیم میهن وردپرس که کار اصلی آنها ارائه قالب و افزونه های وردپرس است ، در کنار کار های خدماتی به آموزش مباحث مختلف وبمستری و دیجیتال مارکتینگ از جمله آموزش سئو وردپرس پرداخته اند.

آموزش سئو این دوره زمان کوتاهی داشته و نسبت به زمان هزینه بالایی دارد

هرچقدر هم که آموزش این دوره حرفه ای باشد ، به دلیل زمان بسیار پایین قطعا امکان آموزش تمام مباحث وجود ندارد.

با این حال به دلیل ارائه خدمات خوبی که تیم میهن وردپرس ارائه میکند ، سایت mihanwp.com رتبه بالایی در نتایج سرچ گوگل دارد و ممکن از در جستجوی یک دوره جامع آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ، به صفحه آموزش این سایت خوب هم بر بخورید.

زمان دوره ۹۰ دقیقه

هزینه ۲۴۰،۰۰۰ تومان

آموزش سئو میهن وردپرس

دوره جادوی سئو مدیروب (اینجا کلیک کنید)

این دوره در ۱۰ جلسه و هر جلسه ۴ ساعت آموزش ، یکی از شبیه ترین دوره ها به دوره جامع سئو مدیران سایت است. (دوره جامع سئو مدیران سایت ۵۰ ساعت است ، ۸ جلسه ۴ ساعتی حضوری + ۱۸ ساعت ویدیو مکمل آموزش سئو)

در این دوره آقای منصوری فر به آموزش مباحث سئو از پایه تا حرفه ای می پردازد.

ما در دوره جامع آموزش سئو مدیران سایت ، از مطالب چندین دوره مختلف + تجربه حرفه ای سئو در مدیران سایت بهره میبریم.

از جمله دوره هایی که ما استفاده کرده ایم ، دوره جادوی سئو مدیروب بوده است. و به همین دلیل سعی بر آن شده تا کسانی که در دوره جامع آموزش سئو مدیران سایت شرکت میکنند ، تمام مطالب دوره هایی که ما هزینه کرده و شرکت کرده ایم را هم دریافت کنند.

به هر حال ، مباحث مختلفی در این دوره گفته شده و مرور میشود که میتواند مباحث سئو داخلی ، خارجی و سرچ کنسول گوگل را شامل شود.

مطالعه بیشتر :  آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۱۸

هرچند مطالب این دوره شامل آموزش گوگل ادروردز ، گوگل آنالیتیکس ، پیویک و … نمیشود که در دوره جامع آموزش سئو مدیران سایت به انها پرداخته شده است.

زمان دوره : ۴۰ ساعت

هزینه دوره : ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان

دوره جادوی سئو مدیروب

دوره جامع آموزش سئو SEO24 (اینجا کلیک کنید)

دوره جامع آموزش سئو وب ۲۴ و سئو ۲۴ که برای اقای شیرازی هستند ، در زمان های مختلف و با سرفصل های مختلف برگزار میشود.

یکی از بهترین حالت ها در ۴ جلسه ، هر جلسه ۴ ساعت برگزار میشود که آخرین بار هزینه آن ۷۵۰،۰۰۰ تومان بود.

از نکات مثبت این دوره میتوان به آموزش آنالیتیکس و آموزش وبمسترتولز اشاره کرد.

با بررسی سرفصل های این دوره میتوان متوجه شد در این مدت ۲۴ ساعت ، قرا نیست به طور مفصل به مباحث لینک بیلدینگ پرداخته شود و مباحثی مثل سئو کلاه خاکستری و … گفته نخواهد شد.

زمان دوره : ۲۴ ساعت (دوره در بازه های زمانی مختلف برگزار میشود که حالت طولانی آن ۴ روز و ۲۴ ساعت است)

هزینه : ۷۵۰،۰۰۰ تومان

سئو 24 شیرازی

دوره جامع سئو Modiresite {با مدیران سایت اشتباه گرفته نشود!} (اینجا کلیک کنید)

دوره مدیرسایت از آن دوره های کامل و جامع است که میتواند مباحث مختلف را در بر بگیرد.

حدود ۵۰ ساعت آموزش به همراه پشتیبانی

از دوره های واقعا تعریفی که رقابت با آن از نظر محتوا و پشتیبانی از افتخارات ماست.

برای رقابت با این دوره جامع ما هم هزینه خود را کاهش دادیم (بیش از میلیون ارزان تر) ، هم پشتیبانی ۷ ماهه قرار دادیم و هم با شرکت در دوره جامع سئو مدیرسایت ، آخرین قدم را هم برای ارائه جامع ترین دوره برداشتیم.

این مجموعه به دو صورت دانلودی و پستی ارائه میشود که اطلاعات خرید آنها را در ادامه میبینیم.

طول دوره : ۵۰ ساعت

هزینه دانلودی : ۱،۹۹۰،۰۰۰

هزینه پستی : ۲،۴۹۰،۰۰۰

دوره سئو مدیرسایت

در این لیست سعی کردیم تا مجموعه ای از دوره های قابل اعتماد و خوبی سئو را دور هم جمع آوری کنیم.

تمام دوره های معرفی شده در بالا دوره های خوب و قابل قبولی هستند و انتخاب بین انها به شما بستگی دارد.

آیا دوره ای هست که شما توصیه کنید؟

میتوانید در بخش کامنت ها دوره مورد نظر خود را معرفی کنید تا در صورت تشخیص به عنوان یک دوره عالی ، در لیست دوره های این صفحه قرار بگیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ،۱۰:۱۰:۳۲ +۰۰:۰۰

11
دیدگاه تا الان قرار گرفته است

avatar
  اعضا  
جدیدترین قدیمی ترین
اطلاع بده
ناشناس
ناشناس

با سلام بنده اموزش های شما را در آپارات دیدم. نوع و فن بیان بسیار خوبی دارید. همچنین نوع آموزش و ارائه مطالب هم خیلی عالی بود. بنده سئو رو با استفاده از فیلم ها و مقالات موجود در اینترنت یاد گرفتم . البته با تحقیقات و مطالعات فراوان. و در هیچ دوره ای شرکت نکردم. تا کنون هم نیمه موفق بودم. اما همچنان در حال ابداع تکنیک ها و نکات سئو هستم و خواهم بود. در دوره های ذکر شده (بدون قصد تخریب برند) با اتوجه به سر فصل ها و فیلم هایی که از اونها دیدم، بیشتر مباحث… ادامه مطلب »

اشناس
اشناس

با سلام
شما در سایت ایوند دوره را بصورت غیر حضوری درج کردید.
برای دوره حضوری به چه صورت میباشد و هزینه دوره چقدر هست؟

مریم خواجوی

سلام
من اخیرا در دوره جامع سئو وبسیما شرکت کردم ولی کارگاهی که شما معرفی کردید توش نبود. البته دوره ی بسیار کامل و خوبی بود ولی با چیزی که شما معرفی کردید فرق داره. پیشنهاد میکنم این بخش رو آپدیت کنید. اطلاعات دوره فکر کنم توی خود سایت آکادمی وبسیما به صورت کامل باشه

Meys@m

سلام… امروز صبح در کانال تلگرام وب مستر سلام تبادل لینک کانال شما رو با این کانال دیدم….اولش وارد کانال تون شدم یه اسکرول سریع کردم، دو دل بودم جوین بدم یا نه…تو همین حین تو کانالتون آدرس پیج اینستاگرام تون رو دیدم…رفتم تو اینستا چند تا ویدیو دیدم ازتون و دیدم واقعا ارزش فالو کردن داره…برای همین برگشتم و این دفعه کانال تون رو هم جوین کردم 🙂 بعد دیدم سایت هم دارید اومدم دیدم به به! کلی مطلب و ویدیو باحال اینجا دارید (هر چند از اتوریتی سایت تون مشخصه تازه شروع کردید و تعداد محتواها زیاد نیست… ادامه مطلب »